Добова оренда квартир в Херсон

9 пропозицій

Херсон, Старообрядницкая 3

1-кімнат. квартира

Херсон, Старообрядницкая 3

500 Ольга Красикова
Херсон, Суворова 2/15

2 комн. квартира

Херсон, Суворова 2/15

400 Анжела Аршинова
Херсон, Николаевское шоссе  11

1 комн. квартира

Херсон, Николаевское шоссе 11

400 Анжела Аршинова
Херсон, Николаевское шоссе  11

2 комн. квартира

Херсон, Николаевское шоссе 11

400 Анжела Аршинова
Херсон, Михайловская (Петренко) 28

3 комн. квартира

Херсон, Михайловская (Петренко) 28

600 Виталий Диденко

Херсон
Херсон знає чим здивувати навіть найдосвідченішихтуристів. Ви приїхали сюди в ділову поїздку або у туристичну подорож , знятиквартиру подобово в Херсоні можна заздалегідь. Забронюйте комфортабельнуквартиру -студію або апартаменти в центрі. Каталог добових квартир включаєрізні варіанти , де ви зможете вибрати житло до душі і по гаманцю.
Багато міст світу можуть позаздрити тієї гармонії ізатишку , що панує в Херсоні. Історична архітектура , монументальні радянськібудівлі і новітні сучасні бізнес центри , торгово -розважальні комплектипрекрасно уживаються поруч. У Херсоні вам буде комфортно , де б ви нерасположілісь.Здесь багато цікавих місць , старовинних храмів , музеїв імальовничих парків. У парку Леніна ви побачите розлогий віковий дуб , який ставодним із символів міста.
Щоб добре провести час або просто призначити зустріч ,жителі Херсона користуються фонтаном на проспекті Ушакова , Потьомкінськийсквер або Світловий фонтан.
Якщо ви хочете зняти квартиру подобово біля парку , зручноскористатися онлайн- каталогом на doba.ua. З десяток варіантів на будь-якийбюджет і кількість спальних місць! Також онлайн можна забронювати подобовуквартиру у Херсоні без посередників на вихідні або на період свят.
Херсон - колиска чорноморського флоту. З часом Миколаїв іОдеса потіснили значимість херсонського порту , але в пам\'ять про колишню велична набережній встановлено пам\'ятник- фрегат. Один з найбільш впізнаванихсимволів Херсона.
Ходять легенди про херсонських кавунах , помідорах іфруктах.Оні наливаються соком під херсонським сонцем. Ви можете купитифермерські овочі на міському ринку і приготувати чудові страви . Тому багатьомбуде зручно зняти квартиру подобово біля ринку .
Ритм життя в Херсоні і його околицях здатні зарядити васенергією на цілий рік вперед! Неподалік від Херсона знаходиться містечкоКаховка знаменитий музичним фестивалем « Таврійскі Ігри » , а в Скадовськущорічно проводяться «Чорноморські Ігри» , що об\'єднують не тільки вокалістів ,а й танцювальні колективи , циркові , спортивні , театральні . Крім іншихфестивалів , в Херсоні проходить « Мельпомена Таврії» , яка збираєшанувальників музичних театральних вистав.
Мало хто знає , але в саме в Херсонській областірозташувалася справжнісінький пустеля ! Друга за величиною в Європі! У пошукахвражень сюди приїжджають фотографи , кліпмейкери , телевізійники , а такожлюбителі активного відпочинку. Йдеться про Олешківських пісках , якіпростягнулися на кілька районів області. Справжня українська Сахара з піщанимибарханами , смерчами і палючим кримським сонцем. Навіть оазис мається зпрекрасним озером і соснової гаєм .
Потенційно Олешківські піски могли стати знімальниммайданчиком для культового фільму «Біле сонце пустелі ». Є відомості , щонавіть приїжджали сюди на розвідку , але , як кажуть, не склалося.
Асканія -Нова - гордість України . Заповідник знаменитийна всю Європу і багато туристів приїжджають до Херсона , щоб зазирнути у світдикої природи українських степів. У травні цвіте ковила , який укутує їх легкимсерпанком , прекрасні аромати квітучого шавлії , валеріани , польових трав іквітів дурманять і бадьорять . Унікальний куточок природи , де можнапомилуватися на дикі стада баранів , оленів , бізонів та природному середовищііснування.
Крім того , у Херсонській області запускають повітрянікулі . Яскраве видовище! Ви можете залишитися глядачем або прокотитися вгондолі на висоті сотень метрів.
Подорожуйте сучасно! Не забудьте зняти квартиру подобовочерез Інтернет , і ваша поїздка буде комфортабельніше . Подобова оренда квартиридозволить вам заощадити на проживанні без необхідності позбавляти себезручностей.